Trzy systemy produkcji zawieszki szklarniowej:

  • Rubber system – elastyczna gumka
  • Tail system – warkocz
  • DoubleHook – hak podwójny

Oferowane systemy nawijania pozwalają na wysoką dokładność długości nawinięcia sznurka na hak oraz wysoki jego metraż, dowolność w wyborze kolorystyki i kolejności pakowania a także sznurek nie plączę się podczas rozwieszania haków na szklarni.

W każdym oferowanym systemie nawijania zrzut (freefall) jest zabezpieczony w inny sposób i wpływa na pracę odbiorcy końcowego. W przypadku systemu gumka, jest on zabezpieczony elastyczną opaską, łatwą do usunięcia, w systemie warkocz zrzut ułożony jest na przekładce papierowej w formie cyfry „8” i swobodnie się rozwija w czasie rozwieszania a w systemie podwójnego haka zrzut nawinięty jest na dodatkowy element zawieszki i jest on z niego dystrybuowany.

Pakowanie i kontrola jakości

Produkowane przez nas zawieszki trafiają do kartonowych opakowań produkowanych specjalnie na nasze potrzeby z wysokiej jakości tektury o wysokiej grubości. Nie ulegają one deformacji w czasie transportu zapewniając, że każdy nasz klient otrzyma zawieszki w takiej formie jakiej zostały zapakowane w naszej hali produkcyjnej. Specjalne tekturowe oraz papierowe przekładki stosowane w procesie pakowania zapewniają, że zapakowany produkt nie ulegnie zniszczeniu.

Poszczególna partia haków opuszczających nasze maszyny jest poddawana kontroli jakości co zapewnia naszych klientów o wartości naszych zawieszek.

Każdy karton opuszczający hale produkcyjną oznaczony jest etykietą zawierającą informacje o rozmiarze zawieszki, długości nawinięcia, typie zastosowanego sznurka a także ilości spakowanych haków. Druga etykieta zawiera datę produkcji, numer pracownika obsługującego maszynę oraz wagę zapakowanego towaru.

Magazyn i możliwości produkcyjne

Obok kontroli jakości i dbania o finalny wygląd naszych zawieszek mamy do zaoferowania ogromny potencjał w przypadku produkcji zawieszek szklarniowych a także wolną przestrzeń magazynową. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do skontaktowania się z nami poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie głównej.

Close Menu